İçeriğe geç

Trabzonspor Bilet Fiyatları

Trabzonspor Bilet Fiyatları

Trabzonspor 3 büyük kulübün ardından ( Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray ) gelen ve en 5 şampiyonlukla ülkemizin güzide Karadeniz takımıdır. Nihayetinde tüm şehir de fanatik olarak kendi memleketlerinin takımı olan Trabzonspor sevdalısıdır. Trabzonspor şu anda hali hazırda daha geçen yıllarda devlet tarafından yapılan Şenol Güneş Spor Kompleksi Akyazı Stadı’ nda maçlarını oynamaktadır. Stat ortalama olarak 30 ila 35 bin kişi arasında değişmektedir. Trabzonspor’un stadı da aynı zamanda dünyada ilk kez deniz doldurularak yapılan stat unvanı almıştır. Bu şekilde de kendini ilkler arasında bulmuştur.
Trabzonspor Bilet Fiyatlari
Trabzonspor Bilet Fiyatlari
Yıllardır lig de mücadele veren Trabzonspor özellikle altyapısından yetiştirdiği genç kuşak oyuncuları ile ünlenmiş ve bu uğurda da birçok futbolcu piyasaya sürmüş ülkemizin Güzide kulübüdür. Canlı iddaa siteleri üzerinden Trabzonspor bahisleri yapılabilir.
Nitekim Trabzonspor Bilet Fiyatları da aynı oranda kendi taraftarlarına göre ortalama fiyat aralığındadır denenebilir. Zira bilet fiyatları tribünden tribüne değişiklik göstermektedir ki bu her takım için geçerlidir. Bilet fiyatları tribünlere göre şöyle özetlenebilir;
-Altıncı kategori 25 ila 40 TL arası
-5. Kategori ( diğer adı ile doğu 3 ) 30 TL
-4. Kategori ( Yani doğu 4 tribünü ) 35 TL
-3. Kategori ( Doğu 5 ) 45 TL
-Kale Arkaları sabit fiyatla 35 TL
-Misafir tribünü bilet fiyatları ortalama 25 TL dolaylarında seyretmektedir.

Trabzonspor Kombine Fiyatları

Taraftar olarak her iç saha maçına rağbeti yüksek olan Trabzonspor kombine olarak da birçok kulübe göre daha fazla avantaj sunar. Bunun yanı sıra da kombine bilet fiyatları başka bir kişiye de kolayca devir edilebilir. Bu şekilde kombine alıp da maç gidemeyen kişiler, bir diğer bilet alamayan kişiye bileti aktarım yapabilir.
Kombine satış sayısında Trabzonspor 27 bin kombine satarak bu yıl ilk üçe girmeyi başardı. Nitekim takımın form durumu bu kombinelerin satılmasında büyük etkendir. Belirtildiği gibi Trabzonspor Kombine Fiyatları ortalama fiyat dolaylarında seyretmektedir. Takımın kombine fiyat listesi de aşağıdaki gibidir;
-Platinum ( Orta alanda yer alan lüks balkonvari tribün ) tribünü kombine fiyatları 6000 TL’ den başlamaktadır.
-Diğer tribünlerde de ortalama 960 – 1000 TL dolaylarında ücreti bulunmaktadır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir